W załączeniu kluczowe dokumenty dotyczące organizacji i korzystania z obiadów abonametowych w roku szkolnym 2026/2027.
Aplikacja MMIESZKANIEC jest niezbędna do korzystania ze stołówki szkolnej.
Każdemu uczniowi korzystającemu z abonamentu miesięcznego jest przypisany indywidualny nr konta bankowego. Ułatwia to rozliczanie opłat zarówno nam, jak i Państwu. Przez aplikację MMIESZKANIEC należy zgłaszać nieobecność w danym dniu, system sam policzy kwotę do zapłaty w następnym miesiącu.
Uwaga!
Legitymacja z chipem (plastikowa) jest niezbędna przy korzystaniu z obiadów abonamentowych.








