Uczniowie klas trzecich przez cały rok szkolny mierzyli się z wyzwaniami ortograficznymi. Co miesiąc realizowali zadania wypełnione "łamaczami" słowników ortograficznych. Każdy maraton należało zrealizować w określonym czasie.
Celem konkursu było wyłonienie laureatów z każdej klasy.
Tegoroczni mistrzowie ortografii, to:
3a: I miejsce: Stanisław Rak, wyróżnienie: Tomasz Andrzejak;
3b: I miejsce: Alan Waryszak, wyróżnienie: Maria Majewska;
3c: I miejsce: Natalia Sikora, wyróżnienie: Apolonia Czerwińska;
3d: I miejsce: Nel Musiał, wyróżnienie: Tymoteusz Pocześniak;
3Ma: I miejsce: Ludwik Sygocki, wyróżnienie: Zofia Tarnowska;
3Mb: I miejsce: Aleksander Kielar, wyróżnienie: Magdalena Kowalik.
Laureatom gratulujemy znakomitej znajomość zasad pisowni i życzymy dalszych sukcesów! [A.W.]








