Klasa 2a wzięła udział w niezwykle ciekawej grze terenowej w parku miejskim.
Uczniowie zostali podzieleni na dwie drużyny i zmierzyli się z wieloma zadaniami. Musieli wykazać się sprytem, spostrzegawczością i umiejętnością pracy w zespole. Wśród wyzwań znalazło się m.in. poszukiwanie ukrytych piłeczek i liter, rozwiązywanie rebusów, układanie jak największej liczby wyrazów czy gra memory.
Obie drużyny doskonale poradziły sobie z wyzwaniami, a uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, ze zabawa była naprawdę udana. A co najważniejsze wszyscy byli WYGRANI! [S.R.]








