Podsumowanie Kampanii Rowerowa Wiosna
Zwieńczeniem całomiesięcznych, niezwykle aktywnych zmagań było spotkanie pod urzędem oraz otwarty przejazd rowerowy ulicami Świdnika. Wydarzenie to pokazało ogromną siłę naszej społeczności i zintegrowało uczniów, nauczycieli oraz mieszkańców wokół pięknej idei aktywnej mobilności.
W naszej szkole klasa 3a miała największą frekwencję, która wyniosła 80,88% przyjazdów do szkoły, na drugim miejscu uplasowała się klasa 2b z 76,72% fekwencją i trzecie miejsce zajęła klasa 3b z 70,12% fekwencją.
65 uczniów miało 100% ilość przyjazdów do szkoły przez cały okres trwania kampanii.
Dziękujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom wspierającym swoje pociechy w codziennych przygotowaniach, a także nauczycielom. Pokazaliśmy, że sport, ekologia i bezpieczeństwo idą w parze.
Nie zdejmujcie nogi z pedałów – do zobaczenia na rowerowych szlakach!








