17 czerwca uczniowie klasy 2c przygotowali uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Recytacje wierszy i piosenki gromkimi brawami nagradzali nie tylko rodzice, ale również rodzeństwo i inni członkowie rodzin. Po uroczystości wszyscy integrowali się przy poczęstunku i wspólnych zabawach. To był radosny słoneczny dzień! [E.H.]








